S.S.S.

Sizlerden ulaşan ve sıklıkla sorulan bazı soruların cevaplarını aşağıda bulabilirsiniz. Cevabını bulamadığınız ya da yeterli görmediğiniz her türlü soru için bize ulaşabilirsiniz.

Sorunuz en kısa zamanda cevaplanacaktır.

 

İnternetten gıda almak güvenli mi?

Kesinlikle. Öncelikle sitemizde yer alan ürünleri iki grupta incelemek gerekir. Birinci grup ürünler reçel, bal, ezmeler, baharatlar gibi hava şartlarından etkilenmeyen veya etkilenmeyecek şekilde ambalajlanmış ürünlerdir ki bu ürünlerde hiçbir tehlike yoktur. İkinci grup ürünler ise peynir ve et grubu ürünlerdir, bu ürünlerde kış şartlarında herhangi bir tehlike yokken havaların ısınması ile ek önlemler almak gerekliliği ortaya çıkar. 

Yöresel Tatlarımız bu yöresel ürünleri size hiçbir ek ücret talep etmeden -40 derecede dondurulmuş buz aküleri ve son teknolojilerle üretilmiş ısı yalıtımlı özel torbalarda göndermektedir. İçleri özel bir jel ile doldurulmuş olan -40 derecedeki buz aküleri ısı yalıtımlı torbalarla birlikte kullanıldıklarında 48 saate kadar bulundukları ortamı soğuk tutmaktadır. Size ulaşan ve hediyemiz olan buz akülerini tekrar buzlukta bekletip daha sonraki piknik, gezi gibi aktivitelerinizde yiyecek ve içeceklerinizin soğuk kalmasında yıllarca kullanabilirsiniz. 

Her şeye rağmen size ulaşan ürünlerde herhangi bir bozulma emaresi görürseniz lütfen ürünü aynen kolinizin içinden çıktığı gibi bize gönderiniz. Ürün yenisi ile değiştirilecek veya bedeli hesabınıza iade edilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

Neden hipermarket ya da şarküteri yerine www.sonmezleryoresel.com dan ürün alayım ?

Çünkü www.sonmezleryoresel.com da ürünlerin sadece adı yöresine ait değil kendisi de o yörede ve o yörenin en meşhur üreticileri tarafından üretilmektedir.

Kısacası www.sonmezleryoresel.com da her markette bulabileceğiniz ürünler değil “işte bizim oraların lezzeti” diyeceğiniz özlediğiniz yöresel meşhur ürünler bulunur.

Üyelik ve sipariş işlemleri nasıl gerçekleşiyor ?

Üye olmak için “kullanıcı menüsü” bölümündeki “yeni üyelik” butonuna tıklayarak bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üyelik ve sipariş ile ilgili tüm işlemlerinizde üyelik formunda belirttiğiniz e-posta adresi kullanılacağı için yazacağınız bu e-posta adresinin aktif olmasına dikkat etmenizi öneririz. Üyelik ve sipariş işlemlerinizden sonra gelecek konfirmasyon e-postalarını göremiyorsanız e-posta kutunuzun spam ve önemsiz elektronik posta klasörlerini mutlaka kontrol etmenizi öneririz.

Vereceğim sipariş kaç günde bana ulaşacak ?

Kargolarımız 2 Günde Teslim Ediliyor Olup Yurtiçi Kargonun Tüm Bilgilendirme Sistemleriyle Sipariş Günü Bilgilendirilip 2 Gün Sonrada Ürünleriniz Size Teslim Edilir. 

Ürünlerin Son Kullanma Tarihi kontrol ediliyor mu ?

Size göndermeden önce tüm ürünlerin son kullanma tarihi tarafımızdan kontrol edilmektedir. Herhangi bir sebepten size ulaşan ürünün son kullanma tarihi olması gerekenden yakın ise bize ulaşınız. “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti” politikamız gereği gereken en kısa zamanda yapılacak ve ürünün yenisi size gönderilecektir.

Verdiğim siparişi teslim aldım ama ben bu ürünü istemiyorum ne yapabilirim ?

Siparişinizi teslim almanızdan itibaren 7 gün içerisinde eğer ürünün orijinal ambalajını açmamış ve kısmi olarak tüketmemiş iseniz geri göndererek gönül rahatlığıyla iade edebilirsiniz. Bu aşamada ürünlerin bozulmayacak veya zarar gelmeyecek şekilde bize ulaşmış olması gerekmektedir.

Siparişimin içindeki ürünlerden biri bozuk / kırık çıktı ne yapmalıyım ?

Bizim için müşteri memnuniyeti ön plandadır. Öncelikle bize e-posta veya telefon yolu ile ulaşınız. Arzunuza göre ürün bedeli hesabınıza iade edilecek ya da yenisi gönderilecektir. Ayrıca ürün ile ilgili üretici firma ve kargo firmasındaki süreç kontrol edilerek tarafınıza bilgi verilecektir. Sitemizdeki tüm ürünler “koşulsuz müşteri memnuniyeti” teminatımız altındadır.

Birden fazla ürün siparişi verdim, hepsi ayrı kolilerde ve farklı günlerde mi gelecek ?

Hayır, sipariş verdiğiniz tüm ürünler bir adet özel www.sonmezleryoresel.com kolisinde tarafınıza teslim edilecektir. Çünkü size istediğiniz tüm hatay’ın yöresel tadları aynı anda ulaştırabilmek isteriz.

www.sonmezleryoresel.com dan kredi kartı ile alışveriş yapmak güvenli mi ?

Kredi kartı alışveriş sistemimizin güvenliği bankalar tarafından kontrol edilerek onaylanmıştır. Mevcut en üst standart olan 3D Secure kullanımı sitemizde mecburidir. Sistemimizde tüm dünya da kullanılan en yüksek derecede güvenlik sağlayan 256 bit SSL sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemde kredi kart bilgileriniz sizinle banka arasında haberleşmektedir. Başka bir deyişle şahsınıza ait hiçbir kredi kartı bilgisi kayıt altına alınmamaktadır, tarafımızdan görüntülenememektedir. %100 güvenle alışveriş yapabilirsiniz. 

Organik ürünler güvenilir mi ?

Kesinlikle. Günümüzde maalesef internet ortamında birçok organik olmayan ürün”%100 organik” ve benzeri cümlelerle pazarlanmaya çalışılmaktadır. Sitemizde yer alan organik ürünlerin tamamının sertifikası mevcuttur. Organik ürün olduğunu iddia eden ancak güvenmediğiniz sitelerden ısrarla organik sertifikasını isteyiniz.

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

Maalesef kapıda ödeme kabul edemiyoruz. Bizim için ürünlerimizin size mükemmel şekilde ulaşması çok önemlidir. Kapıda ödeme sisteminde ödeme yapmak için alıcının müsait olmaması veya adreste bizzat bulunmaması gibi nedenlerle kargoların teslim edilememesi sonucu ortaya çıkabilmektedir. Gıda ürünlerinde uzun süreli kargo beklemelerinin yaşanmasının ürün kalitesini olumsuz etkilemesi riski nedeni ile ödemesi gerçekleşmemiş sipariş kabul edememekteyiz. Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı umarız.
Sitemizden güvenle kredi kartı veya havale ile ödeme yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Sohbete Başla
1
Bize Yazınız.
Merhaba.
Nasıl Yardımcı Olabiliriz?